W wolnej chwili ... graj w Command & Conquer Tiberium Alliances !

Tak z innej beczki ;)

Dla tych co jeszcze nie grali w rewelacyjną grę t.zw. przeglądarkową, zapraszam do zapoznania się z Command & Conquer Tiberium Alliances !

Budynki, pojazdy znane są z gry w wersji stacjonarnej, natomiast już sama gra to co innego ;)

Zaczynamy od 1 bazy i ją rozbudowywujemy, tworzymy swoją pierwszą prostą armię i atakujemy obozy, posterunki Zapomnianych. Nasze rafinerie i punkty zdobyte podczas ataków możemy przeznaczyć na badania, zaczynamy od 2 bazy idt.

Potem czekają nas dużo lepsze jednostki i duża ilość własnych baz. Dla tych którzy teraz stwierdzą że to nudne - to nie wszystko ! W grze przystępujemy do sojuszu. Każdy sojusz może mieć maksymalnie 50 graczy. Gracze swoimi bazami pilnują POI - budynków na mapie świata które dają niezłe bonusy w postaci szybszej produkcji kryształów, prądu czy nawet zwiększenia ofensywy i defensywy ;)

Im bliżej centerum będziemy się przemieszczać tym lepsze POI i mocniejsze bazy zapomnianych. W centrum czeka na nas niespodzianka ;) Forteca . Sojusze dążą do jej zniszczenia, aby tego dokonać trzeba posiadać specjalny kod z satelity i obstawić hub'y w celu wyłączenia pola siłowego ...

To tak w skrócie, nie jest to instrukcja. Po drodze oczywiście czekają nas takie fajne incydenty jak wojna sojuszu z innym (lub z wieloma).

Zapraszam wszystkich do tego wspaniałego świata gdzie można komuś dokopać za pomocą znanych jednostek z gier stacjonarnych ...

Osobiście gram na World 11 Europa - zamknięty dla nowych graczy i Polska Świat 7

W World 11 kończymy po mału grę - musimy jeszcze mieć lepszę armie - taka była moja 2 tygodnie temu :

jpg na Dropbox

wojna tam trwała 3 miesiące i nie było łatwo ;)

Jeszcze raz polecam i zapraszam ...

Skomentuj artykul


AntiBot